Aktuality

24.2. 2015
 

Odstávka informačních systémů 6.3.- 13.3.2015

Vážení zákazníci/obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od 12:00h dne 6.3.2015 do 7:00h dne 13.3.2015 dojde k úplné odstávce informačních systémů (IS), včetně odstávky webového portálu PPD, a.s., z důvodu upgrade IS v naší společnosti. Během této odstávky nebude možné přijímat ani zpracovávat žádné požadavky obchodníků, a to ani žádosti o rezervaci distribuční kapacity. V této souvislosti si Vás dovolujeme požádat o zaslání veškerých požadavků z Vaší strany před tímto termínem, aby mohlo dojít ke zpracování z naší strany tak, aby byly dodrženy Vámi požadované termíny.

Děkujeme za pochopení.

 

22.1. 2015

Oznámení o příslušnosti Společnosti ke koncernu

Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., (dále jen Společnost) je členem koncernu PPH, jehož řídící osobou je společnost Pražská plynárenská Holding a.s., IČO 264 42 272, se sídlem U Plynárny 500, Praha 4, PSČ 140 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7151.

Vedle Společnosti jsou řízenými osobami následující obchodní společnosti:

  • Pražská plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.
  • Pražská plynárenská Správa majetku, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.
  • Informační služby – energetika, a.s.
  • Prometheus, energetické služby, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s.

Složkou podnikání ve smyslu ustanovení § 79 odst. 2 ZOK, jíž se týká koordinace a koncepční řízení v rámci koncernu PPH, je financování jednotlivých členů koncernu, které zahrnuje především opatřování cizích finančních zdrojů jak v rámci koncernu, tak od třetích osob.

Výše uvedené koncernové řízení se žádným způsobem nevztahuje na výkon licencované činnosti distribuce plynu.

Diagram vlastnické struktury koncernu PPH